top of page

PAR MUMS

        Veselības Salona Z speciālistu attieksme un ārstēšana pret ikvienu pacientu ir tāda, kādu to vēlētos pret sevi. Nodrošinām augstu darba kvalitāti, jo mums ir svarīgi, lai "Veselības salonu Z" apmeklētu arī pacientu bērni un mazbērni.

       "Veselības salona Z" galvenā ārste Sarmīte Griķe zobārstniecībā strādā 37 gadus, 28 gadus vada privātpraksi. Uzskatu, ka zobārstam vissvarīgākais ir pacienta un ārsta savstarpēja uzticēšanās, kuras pamatā ir ārsta pieredze un zināšanas. Tāpēc papildinu gan praktiskās, gan teorētiskās zināšanas zobu ārstēšanā, protezēšanā, implantoloģijā apmeklējot kursus, konferences un kongresus Latvijā un ārzemēs, nodrošinot pacientam augstu darba kvalitāti.

       "Veselības salons Z" tika atvērts 2003. gadā. Veidojot klīniku, ņēmu vērā iepriekšējo 10 gadu pieredzi privātpraksē. Klīnikā strādā augsti kvalificēti speciālisti, uzstādītas vismodernākās zobārstniecības iekārtas. Pielietojot ārstēšanā augsti efektīvas metodes, materiālus un tehnoloģijas, pacientiem tiek sniegts pilns pakalpojumu klāsts zobu, žokļu un mutes dobuma profilaksē, ārstēšanā un protezēšanā. Kopā ar mums ciešā sadarbībā strādā zobu tehniskā laboratorija "Baltic Dental Group", kura izsniedz garantijas pasi par paveikto protezēšanas darbu. Kopā nodrošinām pacientam augstu darba kvalitāti.

       Ar lepnumu varu teikt, ka "Veselības salons Z" pilnībā atbilst modernas Eiropas zobārstniecības prakses standartiem, garantējot visaugstākā līmeņa zobārstniecības pakalpojumus, ko sniedzu es un mani kolēģi "Veselības salonā Z". Strādājam pēc pieraksta pa telefonu.

2021 KOPBILDE.png

MŪSU MISIJA

Nodrošināt modernus un kvalitatīvus zobārstniecības pakalpojumus.

MŪSU VĪZIJA

Mums ir svarīgi, lai mūsu sabiedrība būtu vesela un laimīga. Mēs jūs informēsim, mācīsim un ārstēsim, lai Latvija kļutu arvien smaidīgāka.

20210601__148.jpg
bottom of page